vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

237 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, Jorge, giorgos1999, camber

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος Zerg

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Δεν σε βολεύει να κάνεις καμία βόλτα προς Θεσσαλονίκη μεριά να δοκιμάσεις τίποτα;

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2811
  • Φύλο: Άντρας
Καλημέρα.Είμαι απο χαλκιδική..τελευταιο υγρο που δοκιμασα και μου αρεσε ηταν της steamtrain to regulator..Δεν ξερω γενικα τα φρουτα με μπουχτιζουν πολυ..(η ισως ακομα δεν εχω δοκιμασει ακομα καλο φρουτενιο υγρο)..Απο καπνικα δεν εχω δοκιμασει πολλα γιατι τωρα αγοαρασα mtl και ξερω οτι τα καπνικα δεν αποδιδουν καλα σε dripper αερατους...θα ηθελα σε παρακαλω να μου πεις μερικα υγρα "σταθμους" που ειναι διαχρονικα και θα επρεπε καθε ατμιστης να εχει ατμισει..Αν εχεις καποια λιστα να μου προτεινεις για να τσεκαρω θα με βγαλεις απο πολυ κοπο..Τωρα να σε βοηθησω και εγω θα εψαχνα υγρα με γευση κοντα σε καποιον καφε,μπισκοτο.βανιλια καποιο ειδος απο καπνα.Αν μπορεις σε παρακαλω προτεινε μου και 2-3 Top καπνικα υγρα.

Τα "μπουχτιστικά" μπορείς να τα αραιώνεις με βάση, κρίμα να πάνε χαμένα.

Αποσυνδεδεμένος chkontog

  • ***
  • 688
  • Φύλο: Άντρας
Για μένα το τοπ καπνικο-καραμελα-βανιλια Tasty Clouds Ursula.

Αποσυνδεδεμένος e-akapnos

  • ***
  • 834
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum vivimus vivamus
Δοκίμασε απο eliqiud france τα supreme, famous, relax
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 23, 2020, 01:16 από e-akapnos »

Αποσυνδεδεμένος afana

  • *
  • 25
  • Φύλο: Γυναίκα
Για μενα το τοπ υγρο είναι το relax και απο κει και πέρα το χάος σε αυτο το προφιλ (καπνικό, με έντονη γεύση καφέ, μπισκότο και βανίλια)... και μπορεις αφου το δοκιμασεις και σου αρεσει να πάρεις τα 4 αρωματα της eliquid france και είσαι ετοιμος

Black Coffee E-Liquid France 2% 
Cookie - E-liquid France 2%
Tabac KLM - Eliquid France 3%
Vanille - Eliquid France 3%

ευχαριστω πολυ παιδια για τις προτασεις θα προσπαθησω να βρω κανα review στο youtube για αυτα τα αρωματα

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2811
  • Φύλο: Άντρας
Αν περιμένεις να βγάλεις συμπέρασμα από τα review, σώθηκες.

Αποσυνδεδεμένος tolinio

  • *
  • 46
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα σε όλους!
Κάποια πρόταση για αξιόλογο υγρό με παγωτικό-coolada υπάρχει εκεί έξω μιας και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το "άθλημα ";

Στάλθηκε από το SM-N970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος lounik

  • ***
  • 679
  • Φύλο: Άντρας
Δεν είμαι σε αυτό το είδος υγρών αλλά ένα Steam Train - Jubilee καμιά φορά το κάνω.
Έτσι λίγο να ανοίξουν τα ρουθούνια  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος chkontog

  • ***
  • 688
  • Φύλο: Άντρας
Έχω εδώ και λίγο καιρό έναν Dripper.Σε τι ποσοστό νικοτίνης να φτιάχνω τα υγρά μου;

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Χαμηλότερο από ότι βάζεις σε mtl.
Λίγοι μπορούν να κάνουν την ίδια νικοτίνη και στα δύο.

Έχω εδώ και λίγο καιρό έναν Dripper.Σε τι ποσοστό νικοτίνης να φτιάχνω τα υγρά μου;
Αν κανεις σε mtl 18mg οπως εχεις γραψει, δοκιμασε 6αρα στο dripper. Αν δεις οτι δε σε καλυπτει ανεβασε στα 8-9. Οτιδηποτε πανω απ αυτο νομιζω οτι θα σε ζαλισει σε απανωτες τζουρες η θα φτυσεις κανα πνευμονι  ;D

Παιδιά το apache από Atmos με ποιο μοιάζει περίπου με το red Indiana μήπως;

Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος chkontog

  • ***
  • 688
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1543 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2020, 11:04 »
Έχω έναν dripper και τον γεμίζω με το μπουκάλι στην εικόνα αλλά όταν έχω χρησιμοποιήσει "δυνατά" αρώματα και θέλω να βάλω κάποιο άλλο άρωμα μυρίζει το
"Δυνατό".Άν το σαπουνίζω παίρνει το άρωμα του σαπουνιού.Τι να κάνω;
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 01, 2020, 18:07 από chkontog »

Αποσυνδεδεμένος e-akapnos

  • ***
  • 834
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum vivimus vivamus
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1544 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2020, 11:49 »
Να χρησιμοποιείς ταμπλέτες corega. Σ' ένα βαζακι ρίχνεις τον ατμοποιητη αφού τον λύσεις, ρίχνεις μια ταμπλέτα και βάζεις κρύο νερό . Άστο 5-6 ώρες μέσα και ξέπλυνε πάλι με κρύο νερό.

Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 135816 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084263 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 34970 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 0 110 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:59
από tsep12
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9487 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 476552 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 977 114728 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 13, 2024, 15:05
από Eizomar
BP Mods Warhammer (18650) [Ηλεκτρονικά mods] 4 1304 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 11, 2024, 11:30
από zamploutos
Hellvape Dead Rabbit 3 RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 1 2356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 19:10
από thodoris20vt
Flexus Stick? Εναλλακτικές προτάσεις; Ατμοποιητές "εμπορίου" 3 923 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:58
από billythekid
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1807 271210 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 10, 2024, 18:47
από Leon_GR
LOST VAPE M100 KIT [Ηλεκτρονικά mods] 3 1515 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 08, 2024, 15:12
από zamploutos