vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

115 επισκέπτες, 6 χρήστες
panos, akis91, anetost, manoslykos, Jorge, zakyn8inos

Twitter

Αυτοπαρουσίαση μελών

Αποσυνδεδεμένος nikosgia

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3300 στις: Φεβρουαρίου 03, 2018, 01:13 »
Καλησπέρα σε ολους..... :)
Ονομάζομαι Νικος , και είναι μολις η τρίτη μου μέρα με ΗΤ... υστερα απο 24 χρονια καπνίσματος...
Ειμαι  Fun της καλης Μπυρας...και του... συνολου των αιλουροειδών ::)...


Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3301 στις: Φεβρουαρίου 03, 2018, 17:01 »
Καλησπέρα σε όλους!!!!

Είμαι ο Τεο, είμαι 30 χρονών και κατάγομαι απο την Χαλκιδική αλλά μένω μόνιμα στην Θεσσαλονίκη.

Ασχολούμαι με το άτμισμα εδώ και 3 χρόνια περίπου, οπού και το ξεκίνησα από περιέργεια αλλά το λάτρεψα από την πρώτη στιγμή.

Η εμπειρία μου θα ήθελα να πω ότι είναι αρκετή διότι παρακολουθώ διάφορους reviewers στο Youtube και ενημερώνομαι για τις τελευταίες κυκλοφορίες και τάσεις.

Το πρώτο μου μοντακι ήταν το ΚΒΟΧ της ΚΑNGERTECH οπού το έχω ακόμα (στο ράφι!!!), έπειτα αγόρασα το Noisy Cricket II/25 με τον ΕΧΟ RTA

Tα τελευταία μου "δωράκια" ήταν ο Dead Rabbit και ο Drop RDA, και σήμερα μάλιστα αγόρασα το TESLA INVADER 2/3!!!

Αυτά από μένα, να΄στε καλά και ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!! :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3302 στις: Φεβρουαρίου 06, 2018, 23:42 »
Καλησπέρα σε όλους, πρώην καπνιστής και πλέον αποκλειστικα ατμιστής τους τελευταίους μήνες. 
Παρακολουθώ εδώ και καιρό το φόρουμ και αποφάσησα να συμβάλω/συμμετέχω ενεργά.  
Καλώς σας βρήκα και καλή συνέχεια.

Αποσυνδεδεμένος pakitis

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3303 στις: Φεβρουαρίου 12, 2018, 13:50 »
Καλησπέρα κι από μένα. Είμαι ο Τάσος από Καλαμάτα, 32 ετών. Ατμιστής από τον Οκτώβριο που μας πέρασε και περήφανος που δεν έχω βάλει ένα ΚΤ στο στόμα μου από τότε. Πολύ χρήσιμο το φόρουμ και μακάρι να συνεχίσει έτσι και καλύτερα.

Αποσυνδεδεμένος giannisg

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3304 στις: Φεβρουαρίου 12, 2018, 14:01 »
Kαλημέρα. Με λένε Γιάννη, 42 χρονών, on-off ατμιστής εδω και περίπου 6 χρόνια. Σταθερός πλέον εδώ και 4 μήνες και θέλω να πιστεύω οτι πλέον το ΚΤ έχει τελειώσει για μένα. Συγχαρητήρια για το φόρουμ, είναι πληρέστατο και κατατοπιστικότατο και θεωρώ πως θα είμαι ενεργό μέλος απο εδω και στο εξής.

Αποσυνδεδεμένος JohnT

  • **
  • 244
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3305 στις: Φεβρουαρίου 14, 2018, 14:14 »
Γεια σας και απο μενα. Με λενε Γιαννη ειμαι 46 χρονων και ζω μονιμα στην Χαλκιδα. Υπηρξα ψευτοατμιστης πριν απο δυο χρονια αλλα πλεον τον τελευταιο μηνα το εχω παρει πολυ σοβαρα και δεν εχω βαλει ΚΤ εδω και ενα μηνα στο στομα μου. Ειμαι κατοχος 2 Ναυτιλων του μινι (ο πρωτος μου ατμοποιητης) και προσφατα του 2. Κινουμε και για τριτον ατμοποιητη αλλα εχω ψιλομπερδευτει για τον αν πρεπει να παρω με ετοιμες αντιστασεις η επισκευασιμο. Θα προσπαθησω να ειμαι ενεργοτατο μελος στο φορουμ αλλα ο χρονος μου λογω εργασιας ειναι περιορισμενος. 

Αποσυνδεδεμένος fotisdr

  • *
  • 35
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3306 στις: Φεβρουαρίου 16, 2018, 12:42 »
Καλησπέρα σε ολους με λενε Φώτη, προσπαθώ πολλα χρόνια να γινω ατμιστης αλλά το λαθος μου είναι ότι προσπαθούσα με starter kits και χαμηλες νικοτινες. Αυτη την φορα το πήρα πιο ζεστα , επένδυσα ενα πιο σοβαρό κεφάλαιο για τα δεδομένα μου και έχω να καπνισω ένα μήνα. Για να δουμε 

Αποσυνδεδεμένος Panokali

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3307 στις: Φεβρουαρίου 18, 2018, 18:26 »
Γεια σας παιδιά. Καλώς σας βρήκα. Με λένε Παναγιώτη και είμαι 45. Ατμιζω από 3 Νοεμβρίου και δε μου έχει λείψει το τσιγάρο. Έχω καιρό που παρακολουθώ το φόρουμ και αποφάσισα να εγγραφώ. Πολλές πληροφορίες χρήσιμες. Ευχαριστώ 

Αποσυνδεδεμένος nena7

  • *
  • 6
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3308 στις: Φεβρουαρίου 26, 2018, 22:54 »
Γεια σας κι από μένα. Θέλω εδώ και καιρό να ξεκινήσω το άτμισμα. Ψάχνοντας πληροφορίες για το η.τ. βρέθηκα εδώ και σας διαβάζω λίγο καιρό τώρα. Αποφάσισα να κάνω το επόμενο βήμα και αγόρασα πρόσφατα εξοπλισμό, ωστόσο δεν τα κατάφερα και πολύ καλά μέχρι στιγμής.(θα ήθελα τη γνώμη σας σε άλλη καρτέλα). Μπράβο στο φόρουμ για τη σοβαρότητά του και στα μέλη για την ενεργή συμμετοχή και βοήθεια   :)

Αποσυνδεδεμένος soichiro

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3309 στις: Φεβρουαρίου 27, 2018, 08:36 »
Χαιρετώ την κοινότητα! Το όνομά μου είναι Αντώνης είμαι 45χρ. και φανατικός καπνιστής για πάνω από 30 χρόνια. Έχω καπνίσει τα πάντα και σχεδόν με όλους τους τρόπους. Από τις 21/2/2018 και ώρα 12:20 αποχαιρέτησα μια αγαπημένη μου απολαυστική συνήθεια και ξεκίνησα το ηλεκτρονικό τσιγάρο. Μέχρι στιγμής όλα βαίνουν καλώς.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3310 στις: Φεβρουαρίου 28, 2018, 15:05 »
Παράθεση
ΠΡΟΣΟΧΗ:  Επιθυμούμε αυτό εδώ το θέμα να παραμείνει καθαρό μόνο με μηνύματα αυτοπαρουσίασης. 
Παρακαλώ μην γράφετε εδώ μηνύματα καλωσορίσματος. Αν κάποιοι θέλουν να γράψουν κάποια ειδικά μηνύματα καλωσορίσματος, αυτά μπορούν να γραφτούν στην πρώτη επικοινωνία του νέου μέλους σε άλλα θέματα του φόρουμ, όχι "σκέτα" αλλά μαζί με τις απαντήσεις που θα δημοσιεύονται στις διάφορες συζητήσεις.

Αποσυνδεδεμένος theodosis

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3311 στις: Μαρτίου 10, 2018, 04:21 »
Καλημέρα 
Με λένε Θεοδόση κι είμαι σχεδόν 60 ετών. Καπνιστής 40+ χρόνια με μικρά διαλείμματα κοψίματος
Έχω αγοράσει το Eleaf iNano &  το iStick Pico. Επίσης πήρα 4 διαφορετικά υγρά αναπλήρωσης με 3 mg νικοτίνη και γεύσεις Toffee (CIRCUS), Creamy Coffee (INNOVATION), Absolut Tobacco (INNOVATION) & Blue Magic (AMERICAN STARS). Καπνίζω καθημερινά 1 πακέτο τσιγάρα Στιβενσαντ μπλε, θέλω να το κόψω γιατί έχω τρομερό βήχα και λαχάνιασμα (με όποια μάρκα κι αν δοκίμασα). Κάθε συμβουλή και πληροφορία δεκτή για τη χρήση τους και τη ρύθμισή τους για να είναι ευχάριστα στη γεύση μου.
Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος kskl73

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3312 στις: Μαρτίου 11, 2018, 08:25 »
Καλημέρα και από εμένα σε όλη την ατμιστική παρέα.
Είμαι ο Κώστας, 43 ετών, μένω Γέρακα και ατμίζω από το 2014.Μέλος στο forum εδώ και αρκετό καιρό αποφάσισα ότι είναι ώρα να συμμετέχω και εγώ ενεργά με τις όποιες γνώσεις και εμπειρίες έχω στην προσπάθεια που κάνουμε όλοι μας.

Καλή συνέχεια σε όλους!!

Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3313 στις: Μαρτίου 18, 2018, 13:15 »
Καλημέρα παιδια.
Είμαι ο Γιώργος, ειμαι 47 χρονών και ατμίζω 1 μήνα περίπου, και ελπίζω να το κόψω το τσιγάρο τελείως.


Αποσυνδεδεμένος thanos1071

  • **
  • 140
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αυτοπαρουσίαση μελών
« Απάντηση #3314 στις: Μαρτίου 19, 2018, 20:09 »
Καλησπέρα σε όλους.
18 χρόνια καπνιστής, τα τελευταία 8, με 1 καπνό Old Holborn λευκό ανά 2 ημέρες.
Έχω αρχίσει την αναζήτηση πληροφοριών για το ξεκίνημα του ηλεκτρονικού τσιγάρου. Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ.
Κατέληξα στο Pico 25 για entry modακι και στον triton mini, αν και θα ήθελα Nautilus 2, αλλά με αποτρέπει το θέμα του γεμίσματος.
Ελπίζω να σας φαίνονται καλές οι επιλογές μου και να καταφέρω να μείνω στο Η/Τ, αφού είναι πιο υγιεινό και ας ελπίσω και πιο οικονομικό.
Ευχαριστώ για την αποδοχή και ελπίζω στην βοήθειά σας για τις όποιες δυσκολίες και απορίες μου παρουσιαστούν.
Θάνος, Κόρινθος.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33702 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534195 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59582 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 14 8046 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 10:44
από Sergios
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 236909 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 401 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13961 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136002 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084737 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35172 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9778 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478078 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy