vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

αυτο ειναι το ηλεκτρονικο τσιγαρο?μου το δινεις να το δοκιμασω?

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
Συνήθως μου κάνουν τράκα όσοι έχουν καμιά ego και θέλουν να δοκιμάσουν το άτμισμα από πιο εξελιγμένο εξοπλισμό, εκεί εννοείται ότι τους δίνω.
Σπάνια έως ποτέ να μου έχει ζητήσει κάποιος που δεν έχει σχέση με το άτμισμα εκτός και εάν το ύφος μου τους αποθαρρύνει πριν καν το ζητήσουν :))

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
δεν υπαρχουν ευγενειες εδω ..οπως νευριαζα οταν μου ζηταγαν κ.τ.το ιδιο και χειροτερο ειναι τωρα...συνηθως το κανουν για να πουν την εξυπναδα τους μετα ...τους κοιταω με ενα παρα πολυ γλυκο υφος ...και τα κουβαδακια τους και σε αλλη παραλια...


Sent from my iPhone using Tapatalk

δεν μου το εχουν ζητησει ποτε και ειμαι πολυ χαρουμενος για αυτο :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος MOURGOS11

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Moνο η γυναικα μου 

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Εγώ το δίνω από μόνος μου. Τώρα ειδικά με τον avocado και τις πνευμονικές, τους εξηγώ πως να τραβήξουν τζούρα και μετά που τρώνε τη φρίκη σκάω στα γέλια...

Κακούλης ε; :D

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Κάποια μηνύματα διαγράφηκαν. Επιστροφή στο θέμα μας.

Αποσυνδεδεμένος Clopyright

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
  • My Jeckyl doesn't Hyde...
Σε φίλο ναι. Σε άγνωστο για λόγους υγιεινής όχι, για κανένα λόγο.

Αποσυνδεδεμένος mindtrapper

  • ****
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
Μανία όλοι με το "σε φίλο ναι". Ξέρετε που ήταν τα στόματα και τα χέρια των φίλων σας ανά πάσα στιγμή δηλαδή; Αλλάζει κάτι στους κανόνες υγιεινής επειδή είναι φίλος σας; Μόνο με δικό τους drip tip. Αν και εγώ σιχαίνομαι και την υποψία σάλιου που μπορεί να έχουν περάσει στην καμινάδα, οπότε άκυρο, να πάνε να αγοράσουν αν θέλουν, όπως έκανα και εγώ. :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
έχω τον cleito στα 55W πάντα με odin 101 με 3mg ήμουνα σε μια καφετερια με παρέα και αράζαμε μέχρι που έρχεται ένας άκυρος λέει να δοκιμάσω? δεν πρόλαβα να τον δω άρχισε να ρουφάει και φυσικα πνίγηκε και έπαθε πανικό και φώναζε δεν μπορώ να ανασάνω.. όλοι είχανε σκάσει στα γέλια μέσα στο μαγαζί...  :))

πραγματικά έλεος....

Αποσυνδεδεμένος danae_l

  • *
  • 58
  • Φύλο: Γυναίκα
παντως οτι δηποτε θεωρειτε πως γλιτωνετε αλλαζοντας επιστομιο,να ξερετε οτι υπαρχει και πιο βαθια στον ατμοποιητη ε!και εχω αρχισει να το σκεφτομαι σοβαρα οταν πηγαινω να δοκιμασω υγρα ??? :-\
σε ΚΑΝΕΝΑΝ δεν θα εδινα, ουτε φυσικα αλλαζοντας επιστομιο,παρα μονο σε οσους φιλαω στο στομα,η τρωω απο το πιατο τους 8)

Αποσυνδεδεμένος Lisnya

  • **
  • 151
  • Φύλο: Γυναίκα
έχω τον cleito στα 55W πάντα με odin 101 με 3mg ήμουνα σε μια καφετερια με παρέα και αράζαμε μέχρι που έρχεται ένας άκυρος λέει να δοκιμάσω? δεν πρόλαβα να τον δω άρχισε να ρουφάει και φυσικα πνίγηκε και έπαθε πανικό και φώναζε δεν μπορώ να ανασάνω.. όλοι είχανε σκάσει στα γέλια μέσα στο μαγαζί...  :))

πραγματικά έλεος....
Μου έχει τύχει να γυρίσω απ'το μπάνιο σε καφετέρια και να βρω άκυρο τύπο να μου'χει πάρει το μοντ, να έχει ανεβάσει τα βατ και να ακουμπάει το επιστόμιο στον έρπη του ακριβώς επάνω. Πνίγηκε, έβηχε, προσπαθούσα να το τραβήξω να το πάρω πίσω και ο άλλος να μην το δίνει, να επιμένει ότι ξέρει τι κάνει και να με συμβουλεύει να πάρω άλλο γιατί είμαι κορίτσι και δεν κάνει αυτό για'μένα. Δεν έχει σημασία, λέει, που δεν έχει αυτός τέτοιο, είναι άντρας και οι άντρες απ'τη φύση τους γνωρίζουν από τέτοια ηλεκτρονικά, ενώ οι γυναίκες δεν σκαμπάζουν. Άσε που είναι και δυνατό κι εγώ είμαι μικρό κοριτσάκι (29 ετών βρέφος, ναι). Τον έβρισα, δεν κρατήθηκα.

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
danae_I: οκ  ας μην είμαστε τόσο υπερβολική δηλαδή εγώ που το δινω παντού τόσο καιρό τι έγινε? σιγά...  :P

μέχρι στιγμής δεν κόλλησα τίποτα...! θα δείξει στην πορεία..   :))

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Linsya: σοβαρά μιλάς τώρα?  καλά και εγώ στην θέση σου όχι απλά θα τον έβρίζα θα τον έκανα και ρεζίλι...

πραγματικά κάτι τέτοια άτομα είναι τόσο ενοχλητικά...    >:(

Αποσυνδεδεμένος VRD96

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Εγω θα ελεγα να μην δινετε σε κανεναν με την λογικη οτι οπως και να το κανουμε οι πρωτες τζουρες δεν ειναι και οι πιο ευχαριστες. Αφηστε τους να πανε να παρουν μονοι τους και μεχρι να τελειωσει το πρωτο μπουκαλακι που θα το κανουν απο τσιγγουνια, θα εχουν δει τον ουρανο με τ'αστρα!

Αποσυνδεδεμένος Dr.Feelgood

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • Μικρός Τυμπανιστής
Αυτή τη μιμητική τάση που έχουν ενήλικες άνθρωποι ποτέ δε μπόρεσα να την καταλάβω.
Δε παίζει να το έδινα σε κανέναν, δεν είναι παιχνίδι, ούτε αντικείμενο προς επίδειξη. Άσε που δε ξέρω αν έχει ο άλλος καναν έρπη και τρέχουμε

Αποσυνδεδεμένος dartaholics

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Έχω δυο φίλους δεν καπνίζουν καν... Επειδή έχω γλυκά υγρά οπότε βρεθουμε μπορεί να τραβήξουν 1-2 τζούρες. Δεν έχω κανένα θέμα με αυτό είναι επιλογή μου..
Επειδή το ξέρω όμως πλεον τελευταία φορά κοτσαρω μια notch coil ανεβάζω περί τα 45 watt και πάμε για φαγητό..
Στο 5 λεπτό το παίρνει ο δικός ρουφάει και αρχίσουν να βγαίνουν έξω πνευμονια μάτια ατμοι από τα αυτιά..
Είχαν λιώσει όλοι στο γελιο...

Sent from my MX5 using Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 953 110601 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:37
από Tem
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 855 159817 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:04
από tasos1976
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ Περιοχή νέων μελών 10856 1515311 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 21:55
από mrandrepap
Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις) Έτοιμα υγρά 1010 146465 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 27, 2024, 13:04
από lounik
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2107 303246 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 25, 2024, 11:01
από Nikrom
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 183 12794 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 24, 2024, 20:33
από VapeSniper
αγορα μαγνητων Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα 0 185 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 20:43
από hlias bax
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4912 530753 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 23, 2024, 19:24
από stamatisgr
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1394 201470 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 14:45
από Xxristos
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4070 801612 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 22, 2024, 11:23
από Antiprosopos
Επιλογή 2μπάταρου box mod Mods 40 11052 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 20, 2024, 11:16
από lounik
ULTON Millennium RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 121 40989 Τελευταίο μήνυμα Μαρτίου 15, 2024, 11:54
από chrismet